Росія планує розширити санкції проти Туреччини - ЗМІ

Відповідна постанова може набути чинності до кінця 2015 року.

Уряд Росії може прийняти постанову про розширення санкцій відносно Туреччини. Як повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в Мінекономрозвитку, рішення може бути прийняте до Нового року.

"Ми прогнозуємо прийняття цієї постанови наступного тижня, хоча, виходячи з політичних консультацій, воно може бути відкладене", - заявило джерело видання.

Він також не виключив, що у разі пролонгації санкцій відповідна постанова може набути чинності до кінця 2015 року.

Раніше в грудні Росія озвучила ряд умов для відновлення відносин з Туреччиною. В першу чергу турецька влада має вибачитися за збитий російський бомбардувальник Су-24, а також знайти і покарати винних у цьому інциденті.

Наразі стосовно Анкари діють спеціальні економічні заходи. Санкції торкнулися кількох галузей. Зокрема, в Росію заборонено постачати деяку сільськогосподарську продукцію, сировину і продовольство, вироблені в Туреччині.

Було скасовано чартерне сполучення з цією країною, а з 1 січня 2016 року для турецьких громадян буде призупинено безвізовий режим. Туроператорам, чинним на території РФ, заборонено продавати росіянам путівки в Туреччину.

У турецькому МЗС відмовились компенсувати Москві втрати за збитий Су-24

Напередодні російські дипломати заявили - Туреччина зобов'язана компенсувати втрати російської сторони. Та гарантувати, що подібні інциденти більше не повторяться. Офіційна Анкара натомість наполягає - всіх порушників державного кордону спіткає участь Су-24. А напередодні турецькі ЗМІ також повідомляли про 27 російських кораблів, які не випустили з місцевих портів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: