Росія вводить ембарго проти Молдови

Ухвалене РФ рішення призведе до простою приблизно 70% міжнародного вантажного автотранспорту республіки.

Російська Федерація з 15 травня запроваджує заборону на в'їзд на територію країни вантажоперевізників з Молдови на підставі дозволів, що видаються Європейською конференцією міністрів транспорту (ЄКМТ).

Російська сторона оголосила про своє одностороннє рішення в Парижі на засіданні Міжнародного транспортного форуму, аргументувавши його безліччю випадків фальсифікації транспортних дозволів молдовськими компаніями.

Асоціація міжнародних автоперевізників Молдови б’є на сполох: ухвалене РФ рішення призведе до простою приблизно 70% міжнародного вантажного автотранспорту республіки. "У кризовій ситуації наслідком даного рішення буде повне банкрутство цієї галузі економіки", - кажуть в Асоціації.

Представники Асоціації міжнародних автоперевізників Молдови звернулися до уряду країни з проханням включитися в переговори про скасування одностороннього ембарго, оголошеного РФ.

У посланнях, адресованих прем'єр-міністрові Молдови Зінаїді Гречаній, першому віце-прем'єрові, міністрові економіки і торгівлі Ігорю Додону, голова Міжнародної асоціації автоперевізників Молдови Володимир Флоря звернув увагу керівництва уряду на те, що від цього рішення молдовські транспортники, які серйозно страждають від економічної кризи, можуть отримати новий удар.

Читайте також:

Права українців утискаються не лише в Росії, але й у Молдові

Молдавська опозиція відмовилася формувати керівництво парламенту

Прапором Придністров'я стане російський триколор

Рада Європи попросила Ющенка більше не ображати молдаван

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: