Росія знову може заборонити рейси до Туреччини

Минулого разу РФ вводила заборону на продаж путівок до цієї країни 2015 року після збиття турецькою армією бомбардувальника Су-24.

Росавіація попередила про можливість заборони чартерних рейсів на турецькі курорти. Про це повідомляє Коммерсантъ.

"У зв'язку зі складною внутрішньополітичною ситуацією в Турецькій Республіці можливе призупинення виконання чартерних рейсів російських авіакомпаній в аеропорти Туреччини", — таку телеграму за підписом заступника керівника Росавіації Олега Кліма отримали російські чартерні авіакомпанії.

Туреччина — найпопулярніший літній туристичний напрямок серед росіян за підсумками сезону раннього бронювання: на країну припадає близько 30% від загальної кількості продажів турів.

ЗМІ зазначають, що така заборона може стати аргументом не тільки в політичній, але й в економічній суперечці: найближчим часом повинні початися переговори двох країн щодо врегулювання проблеми з фактично зупиненими в середині березня поставками російського зерна в Туреччину.

Як відомо, охолодження відносин між країнами спостерігається через ситуацію в Сирії. Так, турецький уряд розкритикував Росію за підтримку президента Сирії Башара Асада, якого світове співтовариство звинувачує в химічній атаці в провінції Ідліб. А президент Туреччини Реджеп Ердоган закликав Москву переглянути відносини з сирійським диктатором.

Залиште свій коментар