Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

Служба держстатистики Росії закликала росіян кардинально змінити своє ставлення до життя та позбутися шкідливих звичок.

Федеральна служба державної статистики РФ прогнозує зниження чисельності росіян у найближчі десятиріччя.

За словами заступника глави Росстату Олександра Сурінова, статистики зафіксували невеликий приріст населення за підсумками січня-вересня поточного року, але це не говорить про довгострокову тенденцію.

"Чисельність населення нашої країни падатиме в найближчі десятиріччя, якщо не буде якихось революційних змін в мізках", - заявив Сурінов.

На його думку, для зміни ситуації нормою для російської родини має стати три-чотири дитини, а також громадяни мають почати турбуватися про власне здоров'я.

У Росії в січні-вересні вперше за останні роки був зафіксований приріст населення. Чисельність постійного населення країни з початку 2009 року збільшилася на 5,3 тисячі людей (0,004%) і на 1 жовтня становить 141,9 мільйона осіб.

Сурінов підкреслив, що ці дані не можна вважати релевантними, оскільки йдеться про довгострокову тенденцію і порівнювати тут потрібно десятиріччя, а не місяці.

Експерт також зауважив, що необхідно підвищити якість охорони здоров'я і рівня життя, що призведе до збільшення середньої тривалості життя росіян.

"Сьогодні тривалість життя в Росії нижча, ніж в багатьох країнах Північної Африки", - нагадав він.

Однією з найсерйозніших проблем у Росії є алкоголізм та пияцтво. Більшість росіян - 74% - вживають алкогольні напої. Це лише трохи менше, ніж за часів перебудови. При цьому випиває в основному молодь, мешканці провінції. Чоловіки п'ють частіше за жінок.

Читайте також:

Росіяни випустили елітний броньовик з китових пенісів

Пияцтво в Росії досягло рівня часів перебудови

Українців не беруть до НАТО, бо вони усвідомлюють себе росіянами

У Росії вийшла книга для дітей "Путінята"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: