Швейцарці страхуються від зриву весілля

На даний момент найпопулярнішим страховим продуктом є страховка від нез'явлення другої половини.

Швейцарці активно купують страховки від зриву весілля. За даними Bloomberg, витрати на одруження за останні десять років зросли в країні удвічі, і люди хочуть уберегти себе від ризику витратити такі великі гроші даремно.

У благополучній Швейцарії все більше молодих пар за допомогою страховки хочуть максимально забезпечити себе від невдач в найголовніший день свого життя. Обійдеться це задоволення в середньому в 70 франків (78 дол.), а купити поліс можна як в шлюбному агентстві, так і в звичайному супермаркеті або торговому кіоску. Серед застрахованих ризиків — нез'явлення на захід другої половини або батьків, погана погода, відключення електрики і навіть закриття кейтерінгової компанії санінспектором.

«У економічному сенсі настали непрості часи, і люди хочуть знизити ризики до мінімуму, — сказав глава маркетингового підрозділу Zurich Financial Патрік Дефлоран. — Багато хто просто не може собі дозволити оплачувати весілля, що зірвалося. А значить, продажі весільних страховок найближчим часом зростуть».

За останній час витрати на церемонію значно збільшилися. «Зараз весілля коштує значно дорожче, ніж 10 або 15 років тому. Люди стали вимогливішими, а пропозиції на ринку — різноманітними. Додайте сюди вплив ЗМІ, голівудських фільмів або королівських весіль — люди дуже охоче їх копіюють», — пояснила організатор весільних урочистостей з Pfaeffikon Катерина Пелосато.

На даний момент найпопулярнішим страховим продуктом є страховка від нез'явлення другої половини. Вартість послуги варіюється від 10 до 300 дол., тобто відсутність одного з головних винуватців урочистості обійдеться «не дорожче, ніж запрошення ще одного зайвого гостя», відзначила прес-секретар американського страхового фонду Fireman's Fund Дженет Руїз.

Щоравда, наразі страхування весіллів все ж таки залишається досить екзотичною мірою, і не тільки в Швейцарії, але і в цілому по світу. Так, у США, де щорічно 2,4 млн. пар говорять «так» подружнього життя, тільки 2% молодих страхують ризик зриву урочистості.

Читайте також:

Одружитися в Україні стане дешевше

Наречений під час весілля зрадив дружині в туалеті

Херсонська пара прожила в шлюбі 75 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: