Сільвіо Берлусконі відправлять у відставку

Опозиційна Демократична партія Італії має намір поставити в парламенті питання про винесення вотуму недовіри діючому уряду та відправити Берлусконі у відставку.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі не має наміру йти у відставку. Про це він заявив, перебуваючи в Сеулі на саміті великої двадцятки. Проте, ряд політичних діячів Ітлалії ультимативно його відправляють у відставку.

Опозиційна Демократична партія Італії має намір поставити в парламенті питання про винесення вотуму недовіри діючому уряду.

"Цей політіческоій балет занадто затягнувся, в той час як наш державний борг досяг рекордного рівня. Після того, як Берлусконі повернеться до Італії з саміту великої двадцятки, він повинен з'явитися до парламенту і подати у відставку ", - заявив представник опозиції Луїджі Занда.

До відставки прем'єра закликає і його колишній союзник Джанфранко Фіні, голова Палати депутатів. Він заявив, що в іншому випадку четверо його прихильників залишать кабінет міністрів вже в понеділок.

"Ми запропонували Берлусконі сформувати новий уряд, більш сильний, здатний здійснити зміни і вирішити проблеми, які стоять перед урядом і перед країною. Якщо Берлусконі не підтримає цю ідею, то не буде ніяких змін, а настане криза", - заявив Бенедетто Делла Ведова, представник партії Фіні.

Більшість італійських ЗМІ сходяться в тому, що швидка відставка італійського прем'єра неминуча. Останні опитування свідчать, що після чергового скандалу рівень його популярності стає все нижче.

Читайте також:

Берлусконі платив неповнолітній повії 10 тис. за секс і пригощав травкою

Берлусконі звинуватили у хворобливій пристрасті до жінок

Берлусконі пояснив зв'язок з юною старлеткою: я їй допомагав

Берлусконі звинуватили у зв'язку с черговою неповнолітньою повією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: