Сирія охоплена хвилюваннями

Заворушення перекинулися вже на центр країни.

Сирійська влада переслідує супротивників правлячого режиму в околицях Дамаску, а також в Хомсе та Хамі - провінціях, розташованих в центрі країни.

За даними телеканалу "Аль Джазіра", під час придушення заворушень там за добу загинули 27 людей, є поранені. Заарештовано десятки учасників антиурядових виступів.

Охоплене хвилюваннями місто Абу-Кемаль на кордоні з Іраком, туди введені спецформування по боротьбі з повстанцями. Правозахисники повідомляють про арешти активістів опозиційних фракцій в Латакії.

Нагадаємо, з середини березня 2011 р. в Сирії тривають масові безлади. Учасники заворушень вимагають відставки президента Асада і проведення політичних реформ. Сирійська влада жорстко припиняє несанкціоновані акції протесту, у тому числі застосовуючи армійські підрозділи. США і Євросоюз запровадили низку санкцій відносно сирійського керівництва, а Рада безпеки ООН засудила відкрите порушення прав людини і застосування зброї проти мирних жителів.
Зараз у Раді Безпеки ООН ведуться дискусії про прийняття резолюції по Сирії у зв'язку з тривалим протистоянням між опозицією і діючою владою. Згідно з цією резолюцією, країну чекає нафтове і військове ембарго.

Читайте також:

Влада Сирії спростовує дані ООН про кількість загиблих у зіткненнях

США засудили вбивство правозахисника у Сирії

Сутички в Сирії стають жорстокішими

Сирія стає "другою Лівією"

ВідеоУ Сирії тривають заворушення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: