Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирійська опозиція погодилася на перемир'я

Перемир'я почалося через свято Ід аль-Фітр.

Представники Сирійської вільної армії погодилися на перемир'я, запропоноване урядовими силами на честь свята Ід аль-Фітр (Ураза-байрам), присвяченого закінченню священного для мусульман місяця Рамадан.

Про це пише Reuters.

Сирійська опозиція заявила, що буде дотримуватися перемир'я, якщо це буде робити протиборча сторона.

Раніше 6 липня про введення режиму тиші на всій території країни заявили сирійські військові. Він був встановлений в 01:00 і має тривати до кінця 8 липня.

Нагадаємо, 14 березня, президент Росії Володимир Путін наказав з 15 березня почати виведення російських військ з Сирії. За його словами, участь РФ в організації мирного процесу в Сирії має бути інтенсифікована.

20 лютого в Женеві була досягнута домовленість про припинення вогню в Сирії. 26 лютого Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію з вимогою, щоб усі учасники війни в Сирії дотримувалися перемир'я. Режим припинення вогню в Сирії почався опівночі 27 лютого. Однак, після оголошення перемир'я в Сирії військова авіація завдала ударів по шести містах на заході провінції Алеппо.

Громадянська війна в Сирії почалася в 2011 році і за п'ять років забрала життя понад 270 тисяч осіб. Кілька мільйонів сирійців стали біженцями – найбільша кількість іммігрантів з охопленої війною країни прихистили Туреччина і Ліван.

Під час війни більшу територію Сирії захопили бойовики "Ісламського держави" - вони, а також терористи з "Фронту ан-Нусра" не є учасниками перемир'я. Крім того, окремі території знаходяться під контролем військ Башара Асада, опозиції і курдів.

Відео Російський телеканал показав компромат з військової бази у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції