Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирійські солдати незабаром відвоюють Пальміру

Пальміра є місцем древні храмів і колонад.

Сирійські солдати і їх союзники планують повернути Пальміру і відбити її у бойовиків "Ісламської держави" протягом кількох години.

Нині військові просунулися вглиб міста на 1 км, виступаючи з околиць історичної частини міста. Сирійська армія намагається повернути собі Пальміру, яку ісламістські бойовики захопили в травні, щоб відкрити дорогу до східній провінції Дейр аль-Зор, яка перебуває під контролем ІД.

Захоплення сирійськими військами міста стане одним з найбільш помітних успіхів на президента Башара аль-Асада, оскільки Росія почала військову інтервенцію у вересні, яка повернуло хід громадянської війни в Сирії в його користь.

Пальміра є місцем давніх храмів і колонад, але чимало з них знищені бойовиками, а також є стратегічною сполучною ланкою між Заходом і Сходом Сирії. Сирійські солдати уже знешкодили 120 вибухових пристроїв на підходах до міста.

 

Президент РФ Володимир Путін вважає, що урядові війська захоплять Пальміру найближчим часом.

Нагадаємо, що раніше російськи літаки вдарили по бойовиках "Ісламської держави" у сирійському стародавньому місті Пальміра та північній провінції Алеппо.

Додамо, що бойовики "ІД" тривалий час руйнують стародавню Пальміру. У серпні терористи "Ісламської держави" підірвали храм Баал-Шаміна, пізніше продемонструвавши світлини жахливої руйнації у Мережі. Загалом, місто кардинально змінилося після атак ісламістів, які зруйнували древні храми та пам'ятки архітектури. На супутникових знімках на місці давніх пам'яток архітектури можна побачити практично порожні території, на яких залишилися самі лише уламки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції