Штурм Авдіївки відбито ціною здоров'я шістьох військових

Поранених госпіталізували до Дніпропетровська.

Лише в донецькому секторі АТО за добу поранено вісім українських вояків. Так дані наводять військові медики на передовій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Здебільшого поранені з промзони під Авдіївкою, де напередодні бойовики активізувалися та забезпечили пекельний вечір оборонцям української землі.

Внаслідок боїв і обстрілів поранення дістали шість військових. Іще двоє бійців дістали поранення в Пісках. Травми – середньої тяжкості, є й важкі. Бійців після надання необхідної першої допомоги відправили до шпиталю у Дніпропетровськ.

"Наскрізь пробите око, пошкодження внутрішньої стінки носа – там застряг цей осколок. Якщо це пошкодження ока, наприклад, то терміново відправляли вночі, всіх інших сьогодні зранку гелікоптером.Осколки – це переважно кінцівки тулуба, обличчя, дрібні осколки. Життю хлопців нічого не загрожує", - розповів черговий хірург Володимир Ковтуняк.

Минулого вечора з настанням темряви так звані "ополченці" відкрили вогонь по позиціях українських військових біля Авдіївки із мінометів 120-го та 82-го калібрів. Потім долучилися танки та артилерія, в наступ пішла піхота

Відеозапис миттєвостей цього бою було оприлюднено на сторінці спільноти "Повернись живим".

Як повідомила розвідка, під час бойових зіткнень в районі Авдіївки за шість днів у проросійських бойовиків налічується 27 загиблих та 34 поранених. Також розвідники повідомляють, що прибулі з Дагестану на підкріплення військовослужбовці РФ уникають розподілу до підрозділів, які протистоять ЗСУ біля Авдіївки.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоБойовики поновили обстріли на Маріупольському напрямку

Залиште свій коментар

Наступна публікація