Сліди вбивць Буданова ведуть на Північний Кавказ

За неофіційними даними, вбивство екс-полковника Юрія Буданова було підготовлене людьми, які хотіли розквитатися з ним за смерть 18-річної чеченської дівчини Ельзи Кунгаєвої.

Як основний мотив вбивства колишнього російського полковника Юрія Буданова слідство розглядає помсту за смерть чеченки Ельзи Кунгаєвої, повідомило джерело у правоохоронних органах.

"Певні обставини дозволяють зробити висновок про те, що вбивство Буданова було ретельно сплановане і підготовлене людьми, які вважали своїм обов'язком розквитатися з ним за смерть чеченської дівчини Ельзи Кунгаєвої або інших жертв чеченської війни", - сказало джерело.

Зокрема, за його словами, Буданов незадовго до смерті говорив по телефону з абонентами на території Північного Кавказу. Опитування співрозмовників дало підстави вважати, що сліди вбивць ведуть саме в цей регіон.

Крім того стало відомо, що нещодавно (точна дата не наводиться) на Буданова уже було скоєно замах у Ростові. Але тоді він до правоохоронних органів не став звертатися, бо боявся, що недоброзичливці вистежать його.

Варто зазначити, що офіційно версію про причетність етнічних угруповань до вбивства Буданова слідство не підтверджує. Раніше повідомлялося, що для вбивства екс-полковника могли бути найняті кілери, не пов'язані з Північним Кавказом.

Юрій Буданов у 2003 році був засуджений за звинуваченням у зґвалтуванні та жорстокому вбивстві 18-річної чеченки Ельзи Кунгаєвої до 10 років ув'язнення, але був достроково звільнений в 2009-му.

Після цього у Чечні заявили, що будуть домагатися притягнення його до кримінальної відповідальності за іншими справами.

10 червня 2011 року Юрій Буданов був застрелений на Комсомольському проспекті в Москві чотирма пострілами в голову. Пізніше його з усіма військовими почестями поховали на кладовищі в підмосковних Хімках.

Читайте також:

Колишні товариші по службі про Буданова: його жорстокість не знала меж

Нові деталі вбивства Буданова: кілер знав "секретний прийом" спецслужб

У справі Буданова з'явився кримінальний авторитет Огоньок

Версії вбивства полковника Буданова - чеченська вендетта чи провокація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: