Спроби військового перевороту придушені - губернатор Стамбула

Спроби військового перевороту придушені - губернатор Стамбула

Фото: Reuters

Більшість заколотників затримано.

Губернатор Стамбула Васип Шахін заявив про провал спроби військового перевороту в Туреччині і про арешти його організаторів.

"Спроба військового перевороту закінчилася провалом. Вже розпочато затримання і арешти організаторів путчу", - сказав Шахін в ефірі телеканалу NTV.

Як повідомляє телеканал, зокрема затриманий начальник жандармерії провінції Бурса.

Про це також повідомляє видання Daily Sabah.

Уточнюється, що більшість заколотників затримано, у тому числі п'ять військовослужбовців і офіцер, які намагалися захопити телекомпанію TRТ. Всі вони ліквідовані. За словами джерел, до тих, хто повернувся у військові частини, не буде застосовано ніяких санкцій.

Нагадаємо, в Туреччині група військових здійснила спробу державного перевороту. У Стамбулі військові перекрили рух на двох мостах через протоку Босфор, блокували аеропорт Ататюрка і заарештували керівництво Генштабу. Очевидці повідомляють про стрілянину в столиці країни – Анкарі.

Крім того, в цьому місті літають військові винищувачі. Прем'єр Йилдирим заявив, що група військових зробила спробу вчинити переворот за допомогою зброї і свого становища. За його словами, зараз безпеки роблять все можливе, щоб нейтралізувати ситуацію.

Слідкуйте про ситуацію в країні в нашому текстовому онлайні.

Всі найважливіші новини про спроби військового перевороту в Туреччині, свідчення очевидців та коментарі експертів дивіться 16 липня в спеціальному випуску ТСН в 10:00.

Повʼязані теми:

Наступна публікація