США не визнали легітимність виборів в Абхазії

США висловилися за підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в її міжнародно-визнаних кордонах.

США оголосили про те, що вважають президентські вибори, що пройшли 27 серпня в Абхазії, не легітимними і знову висловили підтримку Грузії в її міжнародно-визнаних кордонах.

За підсумками голосування перемогу у самопроголошеній республіці здобув Олександр Анкваб - політик, який виступає за тісніші зв'язки з Росією, передає ВВС.

"США не визнають ні легітимність, ні результати так званих виборів в абхазькому регіоні Грузії 26 серпня. Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в її міжнародно-визнаних кордонах", - зазначила офіційний представник держдепартаменту Вікторія Нуланд.

Вона також настійно закликала Росію виконати всі свої зобов'язання, прийняті в угоді про припинення вогню, підписаного в 2008 році, включаючи виведення військ на передконфліктні позиції і забезпечення можливості вільного доступу на ці території гуманітарних місій.

Зазначимо, що раніше про невизнання підсумків голосування в Абхазії та підтримку територіальної цілісності Грузії заявили представники Євросоюзу та НАТО.

Нагадаємо, за президентське крісло Абхазії боролися три кандидати: виконувач обов'язків президента Сергій Шамба, віце-президент Олександр Анкваб, а також опозиційний політик Рауль Хаджимба. Анкваб набрав більше 51% голосів, що означає перемогу вже в першому турі.

Читайте також:

В Абхазії обрали нового президента

США визнали окупацію Росією Абхазії і Південної Осетії

"Кокосова республіка" Вануату підтвердила, що не визнає незалежність Абхазії

Європарламент визнав Абхазію і Південну Осетію окупованими територіями

Росія хоче відібрати частину територій Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: