Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США продовжили на рік санкції 1979 року проти Ірану

1979 року радикальні ісламісти в Тегерані здійснили напад на посольство США в Ірані, захопивши заручників.

Президент США Дональд Трамп подовжив ще на один рік санкції проти Ірану, введені в 1979 році.

Про це йдеться у виконавчому розпорядженні, оприлюдненому на сайті Білого дому, - пише Укрінформ.

"Наші відносини з Іраном ще не нормалізувалися, й процес виконання угоди з Іраном від 19 січня 1981 року, триває. З цієї причини, оголошений 14 листопада 1979 року стан національної надзвичайної ситуації та заходи, прийняті тоді для реагування на цю надзвичайну ситуацію, повинні продовжуватися після 14 листопада 2017 року", - йдеться в документі.

Президент оголосив, що продовжує "протягом одного року" національну надзвичайну ситуацію по відношенню до Ірану.

Фотогалерея Під час вибуху на шахті в Ірані загинули 35 людей і ще 70 отримали травми (2 фото)

Нагадаємо, у 1979 році радикальні ісламісти в Тегерані здійснили напад на посольство США в Ірані, захопивши заручників. Це призвело до загострення відносин та розриву дипломатичних контактів між двома країнами.

ВідеоВ Ірані півтисячі людей отруїлось хлором

Минулого місяця відносини з Іраном знову погіршились, коли президент США Дональд Трамп про запровадження нової політики по відношенню до Ірану у зв'язку із загрозами національній безпеці США, а також союзникам та партнерам.

Раніше верховний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї заявив, що країни Європи не мають власної волі і перебувають під тиском США. Про це він сказав під час зустрічі з прем'єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом. "Ця критика стосується Європи, яка, на відміну від минулого, не має власної волі, перебуваючи під тиском США", - сказав він. За його словами, європейським країнам потрібно звернути увагу на цю "слабкість".

Залиште свій коментар

Вибір редакції