Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США розширили санкції проти особливих терористів

Усі семеро є уродженцями Пакистану, чия діяльність пов'язується з місцевою терористичною організацією Lashkar e-Tayyiba.

Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США розширив список терористів особливої категорії, додавши до нього сім осіб, проти яких введені відповідні санкції.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному в понеділок американським Мінфіном, - пише Укрінформ.

Усі семеро є уродженцями Пакистану, чия діяльність пов'язується з місцевою терористичною організацією Lashkar e-Tayyiba. Ця організація була сформована в 1980-х роках та несе відповідальність, у тому числі, за міжнародний теракт у листопаді 2008 року в Мумбаї, Індія. Тоді від атаки терористів загинули 166 осіб, включаючи шість громадян США. Впродовж останніх років члени цієї організації вбили десятки військових індійських сил безпеки та цивільних осіб.

ВідеоСполучені Штати можуть поширити антиросійські санкції на будівельників "Північного потоку-2"

У Держдепі США наголосили, що у рамках підписаного минулого літа Трампом закону, потрапити під обмеження можуть європейські компанії, що беруть участь у зведенні газогону. Він з'єднує російські родовища із європейськими споживачами, і йде по дну Балтійського моря в обхід України.

Сполучені Штати можуть поширити антиросійські санкції на будівельників "Північного потоку-2"

Крім того, через те, що організація постійно переховується від переслідування та змінює свої назви, Державний департамент США вніс уточнення до списку санкцій, до яких включив інші назви цієї організації - Milli Muslim League, а також Tehreek-e- Azadi-e Kashmir.

Ці зусилля спрямовані на те, щоб "позбавити LeT ресурсів, необхідних для планування та проведення подальших терактів", зауважили в Державному департаменті США.

Нагадаємо, що раніше спікер Палати представників США заявив про необхідність посилення санкцій проти РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції