Суперника Лукашенка на виборах посадили на п'ять років

Суд Мінська визнав екс-кандидата в президенти Білорусі Андрія Санникова винним в організації масових заворушень у столиці і засудив його до 5 років позбавлення волі.

Колишній кандидат в президенти Білорусі Андрій Санніков засуджений до п'яти років позбавлення волі. Його визнали винним в організації масових заворушеннях, які відбулися в Мінську 19 грудня, в ніч після президентських виборів.

Прокурор раніше просив засудити Саннікова до семи років позбавлення волі в колонії посиленого режиму. Відповідальність у таких випадках передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 15 років.

За тією ж справою проходили соратники Саннікова, яких звинувачували в участі в масових заворушеннях. Опозиціонери Володимир Яроменок, Ілля Василевич та Федір Мірзаянов були засуджені до трьох років позбавлення волі, Олег Гнедчік - до 3,5 років. Всі засуджені будуть відбувати термін в колонії посиленого режиму.

Як заявила суддя Наталія Четвертакова, незважаючи на невизнання провини Санниковим, Мірзояновим і Василевичем, а також часткове визнання провини Гнедчіком, їх вина в суді доведена показаннями свідків і потерпілих.

Суддя на процесі заявила, що обвинувачені у кримінальній справі можуть оскаржити вирок у вищій судовій інстанції протягом 10 днів.

Під час оголошення судового вироку в залі були присутні іноземні дипломати - представники США, Литви та Німеччини, експерти ОБСЄ.

Відповідальність передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 15 років.

Нагадаємо, напочатку травня суд Жовтневого району визнав п'ятьох опозиціонерів винними в участі у масових заворушеннях у Мінську під час президентських виборів 19 грудня 2010 року.

Читайте також:

П'ятьох екс-кандидатів в президенти Білорусі закрили у застінках КДБ

Лідера опозиційної партії Білорусії випустили з СІЗО

Влада Білорусії позбавляє опозицію адвокатів

ВідеоСуперника Лукашенка на виборах посадили на п'ять років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: