Таліби заборонять афганцям публічно слухати музику

Дата публікації
Перегляди
525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таліби заборонять афганцям публічно слухати музику

Фото: Associated Press

Речник "Талібану" твердить, що "музика заборонена в ісламі".

Радикальний ісламістський рух "Талібан", який захопив Афганістан, збирається заборонити мешканцям публічно слухати і виконувати музику.

Про це повідомив речник руху Забіхула Муджахід, який претендує на посаду "міністра культури" в інтерв'ю The New York Times.

"Музика заборонена в ісламі. Але ми сподіваємося, що зможемо переконати людей не робити таких речей, замість того, щоб тиснути на них", - сказав Муджахід.

Водночас він запевнив, що таліби не збираються змушувати жінок закривати обличчя на людях або не виходити з дому, як це було під час правління "Талібану" в Афганістані в 1990-ті роки. Також він назвав безпідставними твердження, що жінок при виході з дому повинен супроводжувати чоловік-опікун. Ця вимога стосується лише поїздок терміном понад три дні. "Якщо вони йдуть до школи, офісу, університету або лікарні, їм не потрібен махрам (близький родич, за якого жінка не має права виходити заміж через їх спорідненості. - Ред.)", - сказав Муджахід.

Зазначимо, ще кілька днів тому, 25 серпня, Забіхула Муджахід закликав жінок, які працюють, залишатися вдома, поки не створять належних умов для їхньої безпеки. За його словами, бойовики "Талібану" "не навчені тому, як поводитися з жінками, як спілкуватися з жінками".

Нагадаємо, два потужні вибухи в аеропорту захопленого талібами Кабула забрали уже понад сотню життів. Відповідальність за теракт взяли на себе терористи "Ісламської держави". Білий дім обіцяє знайти винуватців нападу та покарати.

Стаття з добірки новин:
Талібан захопив Афганістан
Дата публікації
Перегляди
525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація