Територія Москви збільшиться в 2,4 рази

Російська влада вирішила розширити межі столиці на 144 тисячі гектарів: в новому районі зможуть оселитися два мільйони москвичів.

Територія Москви. Розширення
РБК
Територія Москви. Розширення
Територія Москви буде розширена на 144 тисячі гектарів, тобто в 2,4 рази, повідомив мер російської столиці Сергій Собянін за підсумками зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим.

Як розповів Собянін, до Москви буде приєднана "велика ділянка від Варшавського до Київського шосе і далі на південний захід, обмежений Великою кільцевою залізницею".

Згідно із зазначеними кордонами, до території Москви відходять Подольск, Клімовськ, Троїцьк, Щербинка і низка інших, більш дрібних, населених пунктів.

За словами мера, новий район Москви дозволить знизити щільність населення міста удвічі. У новому районі зможуть оселитися два мільйони москвичів. Крім того, буде створено понад мільйон робочих місць для висококваліфікованих фахівців.

Там буде вестися "адміністративне, ділове будівництво, будівництво освітніх установ та житла". "Розробка проектів триватиме мінімум один рік", - підкреслив Собянін.

Нагадаємо, у червні президент Росії Дмитро Мєдвєдєв запропонував розширити межі Москви, пояснивши, що це необхідно для розвитку московського мегаполісу. Цю ініціативу підтримав і уряд на чолі з Володимиром Путіним.

Читайте також:

В адміністрації Мєдвєдєва заявили, що Путіна послав Росії Бог

Посеред Москви дівчину облили бензином і підпалили

Російські анархісти підірвали бомбу на МКАДі

Мер Москви приїхав до Києва і пообіцяв захищати український бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: