Торнадо зруйнував місто в США: під руїнами лікарні загинули 30 осіб

У місті Джоплін в штаті Міссурі торнадо зруйнував лікарню, загинули щонайменше 30 осіб. Повністю зруйновано кілька кварталів міста.

Понад 30 людей загинули під ударами торнадо в неділю на Середньому Заході США. Найбільш сильного удару стихії зазнали штати Міннесота і Міссурі.

У місті Джоплін в штаті Міссурі, де торнадо зруйнував лікарню, загинули щонайменше 30 осіб. Зв'язок з містом утруднений через обрив телекомунікацій. Повністю зруйновано кілька кварталів міста. Зруйновано або постраждало кілька шкіл.

Папери, рентгенівські знімки і шматки теплоізоляції із зруйнованої лікарні віднесло на 90 км, повідомив агентству Associated Press Ларрі Вудс, помічник керівника служби з надзвичайних ситуацій округу Спрінгфілд-Грін.

Губернатор Джей Ніксон підняв по тривозі національну гвардію і оголосив надзвичайний стан.

У соціальних мережах люди, що мають відношення до Джоплін, і навіть ті, хто з ним не пов'язаний, моляться за його порятунок. Одні жителі поспішили повідомити, що з ними та їхніми сім'ями все гаразд, інші - що їх близькі поки не знайдені, або що їх будинки зруйновані.

Не всі мають можливість зв'язатися із зовнішнім світом: ті деякі лінії зв'язку, що не були розірвані, працюють з перевантаженням.

Кореспондент місцевої газети розповів, що знаходився на верхньому поверсі свого будинку, коли вдарив шторм. Він спустився в підвал і сховався у шафу, почувши, як ураган вибиває вікна.

Коли шторм затих, чоловік вийшов зі свого укриття і виявив, що з його будинку, як і з усіх сусідніх, зірвало дах. Розгублені люди бродили по брудних вулицях, причому не всі могли знайти свої будинки або навіть свої вулиці: всі покажчики позривало.

 

Читайте також:

У США торнадо зруйнував 200 будинків, одна людина загинула (відео)

Кількість жертв торнадо у США сягнула 340 осіб, збитків – на 5 млрд. доларів

Торнадо в США зупинив АЕС, більше 70 людей загинули

ВідеоТорнадо зруйнував місто в США: під руїнами лікарні загинули 30 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: