Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп поки не читав лист від Кім Чен Ина

Однак потім він сказав журналістам, що поки не відкривав цей лист.

Президент США Дональд Трамп назвав лист від північнокорейського лідера Кім Чен Ина дуже цікавим і гарним, але зізнався, що поки не відкривав його.

"Це була зустріч, в ході якої мені передали лист Кім Чен Ина, і цей лист був дуже хорошим. О, ви б хотіли дізнатися, що в цьому листі? Ви б хотіли? Наскільки сильно? Це був дуже цікавий лист", - заявив він журналістам у п'ятницю за підсумками зустрічі з заступником голови ЦК Трудової партії Кореї генералом Кім Ен Чхолем.

Однак потім він сказав журналістам, що поки не відкривав цей лист.

"Я навмисно не відкривав лист. Я ще його не відкрив. Я не відкрив його, сидячи перед заступником голови (Кім Ен Чхолем). Я запитав: "Ви хотіли б, щоб я його відкрив?" Він відповів, що я можу прочитати його пізніше", - заявив Трамп, пожартувавши, що, можливо, його чекає великий сюрприз.

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

Раніше Білий дім повідомив, що Кім Ен Чхоль, який прибув на цьому тижні в США, повинен особисто доставити лист від Кім Чен Ина і передати його Трампу. Газета Wall Street Journal з посиланням на чиновників, знайомих зі змістом листа, писала, що в цьому листі лідер КНДР говорить про зацікавленість можливим самітом між главами двох держав.

Раніше ЗМІ розповіли, чому зустріч з Трампом лякає Кім Чен Ина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції