Туреччина скасовує рейси у Стамбул через теракт

Частину літаків уже направлено в інші аеропорти країни.

Адміністрація міжнародного аеропорту імені Ататюрка у Стамбулі заявила про запровадження обмежень на прийом літаків через вибухи, котрі здійснили смертники у терміналі вечором 28 червня. Деякі рейси, що прямують у Стамбул, уже перенаправлені в інші аеропорти.

Також є інформація про те, що рейси в турецький мегаполіс уже затримуються або й відкладаються в аеропортах багатьох країн. А літаки, котрі щойно вилетіли, повертаються назад. Разом із тим частині інших літаків, які перебувають у повітрі поблизу Стамбула, дозволено здійснити посадку. Поки що невідомо, наскільки тривалою буде дія обмеження та які рейси скасують вночі та вранці.

Одночасно з цим турецька поліція евакуацію аеропорту Ататюрка. До цього правоохоронні органи утримували пасажирів і персонал в терміналах.

Прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим уже доручив створити кризовий центр через теракт в міжнародному аеропорту Ататюрка в Стамбулі. Як повідомлялося, згідно перших повідомлень, жертвами нападу стали 10 чоловік, іще 40 зазнали поранень. Один із терористів був озброєним автоматом Калашникова, заявив міністр юстиції Туреччини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: