Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туреччина скасовує рейси у Стамбул через теракт

Частину літаків уже направлено в інші аеропорти країни.

Адміністрація міжнародного аеропорту імені Ататюрка у Стамбулі заявила про запровадження обмежень на прийом літаків через вибухи, котрі здійснили смертники у терміналі вечором 28 червня. Деякі рейси, що прямують у Стамбул, уже перенаправлені в інші аеропорти.

Також є інформація про те, що рейси в турецький мегаполіс уже затримуються або й відкладаються в аеропортах багатьох країн. А літаки, котрі щойно вилетіли, повертаються назад. Разом із тим частині інших літаків, які перебувають у повітрі поблизу Стамбула, дозволено здійснити посадку. Поки що невідомо, наскільки тривалою буде дія обмеження та які рейси скасують вночі та вранці.

Одночасно з цим турецька поліція евакуацію аеропорту Ататюрка. До цього правоохоронні органи утримували пасажирів і персонал в терміналах.

Прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим уже доручив створити кризовий центр через теракт в міжнародному аеропорту Ататюрка в Стамбулі. Як повідомлялося, згідно перших повідомлень, жертвами нападу стали 10 чоловік, іще 40 зазнали поранень. Один із терористів був озброєним автоматом Калашникова, заявив міністр юстиції Туреччини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції