Туреччина вводить бойкот на електроніку зі США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Турецька ліра продовжує стрімко знецінюватися.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна на тлі санкцій з боку США розпочне бойкот американської електроніки.

Про це він заявив під час виступу на симпозіумі перед власною "Партією справедливості та розвитку" 14 серпня, передає AFP.

"Ми ухвалюємо технічні заходи, необхідні економіці. Наші казначейство та Міністерства фінансів та всі пов'язані з ними установи працюють вдень та вночі щодо цього питання. Ми уважно стежимо за усім процесом", - заявив Ердоган.

Він вважає, що для подолання кризи Туреччина буде заохочувати всіх інвесторів, які продовжують вкладати кошти в економіку його країни. Вчора на зустрічі перед турецькими послами він зазначив, що у знеціненні ліри винні "економічні терористи".

Як повідомлялося, турецька ліра продовжила своє стрімке падіння. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав жителів країни міняти золото і долари на ліру. Це стало реакцією глави держави на падіння курсу національної валюти до історичного мінімуму. "Ті, у кого є долари або золото під подушками, повинні обміняти їх на ліри у наших банках. Це національна внутрішня битва", - заявив Ердоган. Він сподівається, що громадяни дослухаються до його заклику. "Це буде відповідь мого народу тим, хто веде проти нас економічну війну", - пояснив турецький президент.

Такий стрімкий обвал стався внаслідок погіршення стосунків між США та Туреччиною. Штати ввели санкції та вимагають турецьку владу звільнити американського пастора, якого звинувачують у зв’язках із Фетхуллахом Ґюленом, якого вважають організатором невдалого перевороту в Туреччині влітку 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції