Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туск розповів, від чого залежить доля Brexit

Брюссель наполягає на тому, щоб уникнути прикордонного контролю між Північною Ірландією, що входить до складу Великобританії.

Голова Європейської ради Дональд Туск попередив Лондон про те, що поки не буде вирішено питання перевірок на кордоні між Ірландією і Північною Ірландією прогресу в переговорах з Brexit не буде.

Про це пише ABC.

«Поки Великобританія не представить конкретного і реалістичного плану, як уникнути жорсткого рішення по кордону, дуже важко уявити собі суттєвий прогрес у переговорах щодо Brexit», - заявив Туск.

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

Брюссель наполягає на тому, щоб уникнути прикордонного контролю між Північною Ірландією, що входить до складу Великобританії, і Ірландією, яка залишиться в ЄС, після того, як Лондон покине ЄС.

Британія і ЄС в грудні домовилися про те, що на кордоні між Ірландією і Північною Ірландією не повинно бути митних пунктів та інших перешкод. Але не змогли прийти до згоди, як цього домогтися. Лондон відкинув пропозицію Брюсселя про те, щоб зберегти статус Північної Ірландії в митному союзі.

ВідеоБританські юристи оскаржують Brexit у суді

Нагадаємо, раніше Європейський Союз і Велика Британія розпочали другий етап переговорів щодо виходу країни з числа учасників континентальної спільноти. Президент Європейської Ради Дональд Туск, однак, не виключає призупинення процесу виходу Великої Британії зі складу ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції