Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковелі чоловіки 8 березня бігали з жінками на шиях

Незвичні, але дуже веселі змагання, зібрали чимало охочих до нових вражень.

Чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї відбувся на Буковелі. До старту допускали і сімейні пари, і закоханих, і просто випадкових людей, які ладні були разом здолати дистанцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Катерина Михайла знайшла буквально за кілька секунд перед стартом. "Просто мій хлопець-учасник утік, довелося шукати нового чоловіка", - пояснила учасниця чемпіонату. Вона, як інші охочі позмагатися в забігу, мусили подолати цілий кілометр на швидкість. Основною вимогою було те, аби жінка навіть пальцем не торкнулася землі. На фініші учасниці в один голос запевняли, що було екстремально, проте не страшно.

ВідеоУ Буковелі пройшов турнір з подолання перешкод із жінкою на шиї

До перегонів допускали і просто закоханих, і лише друзів, і навіть випадкових знайомих. Парам треба якнайшвидше подолати цілий кілометр. Чоловік має бігти та нести жінку на руках, на спині, на шиї, або навіть на плечах вниз головою.

У Буковелі пройшов турнір з подолання перешкод із жінкою на шиї

Все б дійсно нічого, але дистанція всіяна перешкодами. Одна з них - вареники з картоплею, котрі потрібно було поїдати на швидкість. "Не встиг вареник дожувати", - розповів один із учасників забігу. "Для мене вареник був найважчим, бо я люблю з сиром", - зізнався інший. Проте таких, що зійшли з дистанції, не виявилося. Чоловіки сміються, що це, мовляв, тому, що мають гарні тренування протягом року – жінки не злазять із їхніх ший. "Трошки сиджу, але він не здогадується!", - сміється одна з дружин.

Найпрудкішими цього року виявилися закохані з Коломиї Оксана Циганюк та Олег Варцеб'юк. Вони зустрічаються вже п’ять років, а карколомну дистанцію подолали за 58 секунд. "Йому в задоволення носити мене на шиї, на руках. В прямому та переносному", - впевнена Оксана. "Головне, щоб не заїхала далеко, в межах розумного", - уточнює Олег. За свої зусилля переможці, крім грамот та медалей, отримали подарунок – право на вік-енд на Буковелі. А всі їхні суперники – один день безкоштовного катання.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції