У Білорусії заборонили пісню Віктора Цоя "Перемен"

Співробітниця білоруського радіо повідомила, що були заборонені деякі пісні, серед яких "Перемен" Віктора Цоя та "Грай" і Belarus Freedom Ляпіса Трубецкого.

На білоруському радіо заборонили транслювати пісню Віктора Цоя "Перемен". Крім цієї пісні адміністрація радіо додала до списку заборонених пісень ще дві композиції групи "Ляпіс Трубецкой" - "Грай" і Belarus Freedom.

Як розповіла співробітниця Першого каналу Білоруського радіо, пісню Цоя "останній місяць дуже багато людей замовляли, а раніше такого не було". "У нас в ефірі трапилася ситуація, коли слухач наполягав, щоб включили" Змін ". Ведучий попросив вибачення і відмовив", - розповіла журналістка. На питання слухача, не ввели чи на радіостанції цензуру, ведучий не відповів і відключив слухача від ефіру.

Раніше, за словами співробітниці радіо, були заборонені пісні груп NRM, "Крамбамбуля", "Крама" та інші.

Нагадаємо, що група "Ляпіс Трубецкой" разом з ДДТ, "Наїв" та іншими групами фігурувала у списку нібито заборонених в Білорусії "діячів мистецтва і творчих колективів", який розійшовся по інтернету.

У лютому 2010 року Громадська рада з моралі Білорусії виступив проти проведення концерту німецької рок-групи Rammstein, однак той врешті-решт все одно відбувся. Крім того, в 2001 році президент Білорусії Олександр Лукашенко особисто забороняв пісню гурту "Сплін" "Фелліні" за пропаганду "нездорового способу життя".

Читайте також:

Білоруси боротимуться проти Лукашенка за допомогою будильників

Росіяни готують "Революцію через соціальну мережу" за прикладом білорусів

Журналіста польської газети засуджено на три роки за образу Лукашенка

У Білорусі закрили доступ до соціальних мереж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: