У дитсадку в Німеччині закрили бордель для тат

Дата публікації
Перегляди
4358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У дитсадку в Німеччині закрили бордель для тат

Проституція в Німеччині цілком легальна, але влада визнала, що робити це в дитсадку - уже занадто

В Нюрнберзі повії розмістили свої апартаменти на другому поверсі дитячого садка.

Влада німецького міста Нюрнберг виселила бордель з приміщення дитячого саду: на другому поверсі будинку, де виховували дітей, розміщувалися "апартаменти на годину".

Про те, що дівчата легкої поведінки надають свої послуги просто над дитсадком, дізналися завдяки провокаційному оголошенню, яке одного дня з'явилося на двері дитячого закладу: "Ви прийшли за дитиною трохи раніше звичайного? Чи не хочете провести вільну хвилинку з нами? Ми доставимо вам справжнє задоволення".

У записці повідомлялося також, що з вікна борделя відкривається чудовий вид на дитячий майданчик, тому під час "відпочинку" клієнтам буде зручно наглядати за своїми малюками.

Запискою одразу зацікавилася поліція. Під час розслідування з'ясувалося, що листівки були сфальсифіковані, ймовірно, щоб помститися одній з працівниць борделю.

Однак влада все одно зобов'язала бордель з'їхати. На те, щоб залишити приміщення, у "нічних метеликів" є кілька місяців.

Зазначимо, що проституція в Німеччині легальна, однак муніципалітет у справах молоді постановив, що повії можуть пропонувати свої послуги де їм тільки заманеться, "але тільки не над дитячим садом".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
4358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація