У Ліберії зафіксували ще одну смерть від Еболи

Епідемія лихоманки Ебола, що почалася в Західній Африці в кінці 2013 року, забрала життя понад 11 тисяч чоловік.

Представники міністерства охорони здоров'я Ліберії повідомили про ще один випадок смерті від лихоманки Ебола - через три місяці після офіційного оголошення про перемогу над епідемією.

Як повідомляється, 30-річна жінка померла в одній з лікарень столиці країни Монровії. Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила, що смерть настала саме від лихоманки Ебола і почала розслідування цього випадку.

Епідемія лихоманки Ебола, що почалася в Західній Африці в кінці 2013 року, забрала життя понад 11 тисяч осіб і стала найбільшою з моменту виявлення вірусу в 1976 році. У Ліберії хвороба забрала життя майже 5 тисяч осіб, понад 10 тисяч були інфіковані.

Про закінчення епідемії ВООЗ повідомила у січні 2016 року, після того як у Ліберії не було зареєстровано жодного нового випадку протягом 42 днів. До цього вільними від вірусу були оголошені Гвінея і Сьєрра-Леоне.

Нагадаємо, що раніше в Гвінеї 22-річна жінка захворіла на самому початку 2016 року і померла 12 січня. Лихоманка була діагностована у неї посмертно.

В минулий листопад в Гвінеї вилікували останнього пацієнта з вірусом Ебола. Спалах зараження в Західній Африці забрала життя понад 11 тисяч осіб. Вважалося, що на епідемії можна поставити крапку.

ВООЗ скасувала надзвичайний стан через лихоманку Ебола

Медики кажуть - незважаючи на окремі випадки захворювання, епідемію вони контролюють. Вірус спалахнув у Західній Африці два роки тому і поширився на інші частини світу. Найгарячішими точками були Сьєрра-Леоне, Гвінея та Ліберія. Болячку підхопили 28 тисяч людей, зокрема, й європейці. Загалом Ебола забрала 11 тисяч людських життів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: