У Ліберії зафіксували ще одну смерть від Еболи

Епідемія лихоманки Ебола, що почалася в Західній Африці в кінці 2013 року, забрала життя понад 11 тисяч чоловік.

Представники міністерства охорони здоров'я Ліберії повідомили про ще один випадок смерті від лихоманки Ебола - через три місяці після офіційного оголошення про перемогу над епідемією.

Як повідомляється, 30-річна жінка померла в одній з лікарень столиці країни Монровії. Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила, що смерть настала саме від лихоманки Ебола і почала розслідування цього випадку.

Епідемія лихоманки Ебола, що почалася в Західній Африці в кінці 2013 року, забрала життя понад 11 тисяч осіб і стала найбільшою з моменту виявлення вірусу в 1976 році. У Ліберії хвороба забрала життя майже 5 тисяч осіб, понад 10 тисяч були інфіковані.

Про закінчення епідемії ВООЗ повідомила у січні 2016 року, після того як у Ліберії не було зареєстровано жодного нового випадку протягом 42 днів. До цього вільними від вірусу були оголошені Гвінея і Сьєрра-Леоне.

Нагадаємо, що раніше в Гвінеї 22-річна жінка захворіла на самому початку 2016 року і померла 12 січня. Лихоманка була діагностована у неї посмертно.

В минулий листопад в Гвінеї вилікували останнього пацієнта з вірусом Ебола. Спалах зараження в Західній Африці забрала життя понад 11 тисяч осіб. Вважалося, що на епідемії можна поставити крапку.

ВідеоВООЗ скасувала надзвичайний стан через лихоманку Ебола

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: