У Нігерії ісламісти підірвали пивну

Місто Джос, де стався теракт, знаходиться в епіцентрі протистояння між мусульманською північчю і християнським півднем Нігерії.

Ввечері 11 вересня у нігерійському місті Джос в пивній під відкритим небом сталися два вибухи. Точних даних про потерпілих наразі немає, проте, за інформацією західних ЗМІ, поранена як мінімум одна людина.

За інформацією джерел у місцевих правоохоронних органах, за терактом можуть стояти учасники ісламістського угруповання "Боко Харам".

В районі, в якому відбулися вибухи, розташовується безліч пивних, закусочних і борделів. Джос (столиця штату Плато) знаходиться в епіцентрі протистояння між мусульманською північчю і християнським півднем Нігерії. Обстановка в регіоні ускладнюється міжетнічними зіткненнями.

Конфлікт також має і суто економічні причини: протягом останніх тижнів як мінімум 54 людини загинули в ході зіткнень через пасовища в околицях Джоса. За даними Human Rights Watch, в 2010 році жертвами протистояння в штаті Плато стали близько тисячі чоловік.

"Боко Харам" (назва цієї організації перекладається як "західна освіта гріховна") бореться за ісламізацію Нігерії, використовуючи в тому числі і терористичні методи. Місцева влада вважає "Боко Харам" організатором цілої серії терактів у питних закладах. Ця ж структура взяла на себе відповідальність за вибух в нігерійському офісі ООН в серпні 2011 року.

Читайте також:

У Нігерії підірвали поліцейський бар, загинули 10 осіб

У Нігерії ісламські радикали розстріляли гравців в карти

Через більярд в Нігерії спалили 5 мечетей, четверо людей загинули

У Нігерії на Різдво здійснено теракт та напад на християнський храм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: