У Новій Зеландії 74 дельфіни викинулися на пляж

У північній частині Нової Зеландії викинулися на пляж 74 гринди - водні ссавці з сімейства дельфінових.

Велика зграя чорних дельфінів-гринд, що налічує 74 особини, викинулася на берег біля північного краю Нової Зеландії, в районі затоки Спірітс Бей.

Коли фахівці прибули на узбережжі, 25 ссавців вже загинули, а 49 особин ще дихали, заявив представник новозеландської Служби охорони природи Джонатан Максвелл. За словами Максвелла, ще близько 50 тварин плавали в затоці на невеликій відстані від берега.

Щоб "відбуксирувати" в море ще живих дельфінів, влада країни звернулася по допомогу до волонтерів. Їм доведеться провести на березі не менше двох діб і боротися з сильним вітром і хвилями, уточнив Максвелл, додавши, що в порятунку ссавців також візьмуть участь представники корінної народності маорі, що проживають на узбережжі.

Нагадаємо, що у Новій Зеландії не рідко кити або дельфіни викидаються на берег. В основному це відбувається в літні місяці, коли зграї ссавців мігрують в Антарктичні води або повертаються повз узбережжя Нової Зеландії.

У середині серпня в районі міста Каїтана на півночі країни на берег викинулися 70 дельфінів, і лише 9 з них вдалося повернути назад в рідну стихію.

Читайте також:

На берег Нової Зеландії викинулися 73 чорних дельфінів

126 дельфінів загинули біля берегів Нової Зеландії

Більше 200 китів і дельфінів викинулися біля берегів Тасманії

Більше 200 дельфінів викинулися на берег Філіппін

У Новій Зеландії 74 дельфіни викинулися на пляж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: