У Санкт-Петербурзі планують встановити пам'ятник собаці Путіна

У Санкт-Петербурзі мешканці висловили бажання поставити в північній столиці пам'ятник собаці Путіна.

Жителі Санкт-Петербурга звернулися до Уповноваженої з прав дитини в Петербурзі Світлани Агапітової з проханням посприяти у встановленні в північній столиці пам'ятника собаці Путіна.

Як повідомила Агапітова, нещодавно до неї звернувся житель міста, який вважає, що саме Уповноважений з прав дитини має допомогти встановити в Петербурзі пам'ятник собаці Путіна. Він мотивував це тим, що Володимир Володимирович дуже любить собак і дітей.

У 2007 році жителі Приморського району північної столиці вже писали звернення до художників і скульпторів Петербурга. Вони просили створити і встановити скульптуру Коні Полгрейв - собаки Путіна - з відповідним посланням Кращому другу президента-собаці Коні.

Відзначимо, що повне ім'я собаки Путіна - Конні Полгрейв. У пресі зазвичай її кличуть Коні, вона має дітей і онуків, племінниця Коні рятує людей у пошуково-рятувальній кінологічної групі Владикавказу. Чистокровний лабрадор із родоводом, народилася в 1999 році. Мати собаки Путіна звуть Генріетта Буш. Батько - Алькор Ріс Бредфорд, переможець виставок. Серед предків Коні був Лабрадор Брежнєва.

У 2008 році Лабрадору Володимира Путіна подарували перший у світі нашийник із приймачем ГЛОНАСС.

Читайте також:

Путін з автоматом став героєм популярного мультика

Герман: Янукович більше схожий на Обаму, аніж на Путіна

Мєдвєдєв: Росія фінансуватиме розробку новітніх озброєнь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: