У США брудний кокаїн викликав спалах загадкової хвороби

Медики пов'язали випадки захворювання вживанням наркотику з домішками протиглистового препарату, призначеного для тварин. У людини він викликає ураження шкіри на носі, вухах і щоках.

Медики в США стурбовані поширенням у країні незвичайного захворювання, що викликає у пацієнтів розкладання шкіри. Вони вважають, що винуватцем епідемії став брудний кокаїн.

У наркотику виявили левамізол - протиглистовий препарат, який використовується ветеринарами для лікування сільськогосподарських тварин. У людини він викликає ураження шкіри на носі, вухах і щоках.

Основна маса хворих спостерігається у Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Однак, на думку медиків, істинний масштаб постраждалих набагато більше. За даними американського Управління по боротьбі з наркотиками, в квітні поточного року левамізол містився у 82% кокаїну, вилученого в країні.

Доктор Ной Крафт, дерматолог з Інституту біомедичних досліджень Лос-Анджелеса, став одним з небагатьох американських лікарів, які пов'язали випадки ураження шкіри людей з кокаїном.

У своєму тематичному дослідженні в журналі Американської академії дерматології він описує шість пацієнтів, у яких через розкладання шкіри з'явилися темно-фіолетові плями. Крім даних побічних ефектів, препарат провокує зупинку виробництва організмом кісткового мозку і білих кров'яних клітин, необхідних для боротьби з інфекціями.

Примітно, що як тільки препарат виводиться з організму, рани заживають, залишаючи після себе шрами. Без лікарського втручання можливий летальний результат.

Чому наркодилери додали у кокс левамізол, поки незрозуміло. Зазвичай заради збільшення ваги вони використовують більш традиційні наповнювачі, наприклад, харчову соду.

Тим часом, дослідження на щурах дозволили припустити, що левамізол діє на ті ж рецептори мозку, що і кокаїн. Таким чином, не виключено, що його додали, щоб дешевими засобами підсилити і продовжити ефект від дії кокаїну.

Читайте також:

Унікальна вакцина дозволить контролювати рак

Учені оголосили про знищення на Землі свинячої чуми

В Європі з'явився новий смертельно небезпечний наркотик: є перші жертви

У США злодії вжили прах чоловіка і двох собак, прийнявши його за кокаїн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: