У США в'язні розпочали національний страйк

Ув'язнені не задоволені умова утримання, системою охорони здоров'я та переповненістю в'язниць.

У п'ятницю, 9 вересня, у США в'язні розпочали національний страйк проти умов їхнього утримання у в'язницях. Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Ув'язнені вимагають збільшити оплату робіт, які вони виконують. Крім того, вони не задоволенні системою охорони здоров'я та переповненістю в'язниць.

За словами активістів, які захищають права ув'язнених, останні перебувають ніби в рабстві.

Повідомляється, що заворушення наразі відбуваються у двох американських в'язницях, у штаті Флорида. Там запроваджено режим посиленної безпеки, а ув'язнені ізольовані.

Зазначимо, увечері в середу, 7 вересня, стався інцидент у в'язниці Холмс на північно-заході Флориди. Там близько 400 людей взяли участь у заворушеннях, унаслідок чого були зруйновані кілька приміщень в'язниці, у тому числі й кімнати ув'язнених. Протести не виходило ліквідувати до ранку четверга.

Влада штату стурбована, що страйки можуть повторитися і в інших в'язницях.

Водночас активісти повідомляють, що ув'язнені вже страйкують і в інших американських штатах, зокрема в Алабамі, Техасі і Південній Кароліні. Активісти через соцмережі закликають підключитися до страйку в'язнів у всій країні.

За даними Комітету з організації робочих, що перебувають в ув'язненні, в'язні проводять мирні протести: відмовляються виходити на роботи, проводять сидячі страйки або оголошують голодування.

Нагадаємо, раніше міністерство юстиції США оголосило про плани закрити всі приватні в'язниці в країні. Це пов'язано з тим, що остання перевірка приватних в'язниць виявила у них більш низький рівень безпеки, ніж в державних. Відзначається, що в приватних в'язницях відзначений більш високий рівень насильства.

Залиште свій коментар

Наступна публікація