У США зведуть Вавилонську вежу "в натуральну величину"

Американці відкривають біблійний парк розваг. Очікується, що він буде залучати не менше 1,6 млн відвідувачів на рік, однак атеїсти протестують.

В американському штаті Кентуккі відкриється біблійний парк розваг. Серед інших об'єктів, у ньому будуть побудовані Ковчег Ноя і Вавилонська вежа в натуральну величину.

Новий тематичний парк Ark Encounter обійдеться штату приблизно в 150 млн доларів. У ньому будуть відтворені місто-фортеця і невелике поселення, що існували на Близькому Сході в I столітті.

У "креаціоністському" парку також буде театр, що вміщує до 500 глядачів, вольєр з птахами і секція під назвою "Подорож по біблійній історії". Площа парку становитиме 300 гектарів. Його розташують у 65 кілометрах від Музею створення світу в місті Цинциннаті, штат Огайо.

Відкриття парку заплановано на 2014 рік. Очікується, що він буде залучати не менше 1,6 млн відвідувачів на рік.

Губернатор штату Кентуккі Стів Бешир високо оцінив проект. Він вважає, що біблійний парк забезпечить штату 900 нових робочих місць. Однак американські атеїсти не оцінили прихильність політика. На їхню думку, державне схвалення подібних ініціатив недоречно.

Читайте також:

20-метрову статую Христа в США знищила блискавка (відео)

На Арараті знайшли залишки Ковчега Ноя

Христофор Колумб виявився сином короля Польщі

У Польщі побудували найвищу у світі статую Ісуса Христа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: