У світі 95 мільйонів людей страждають від депресії

У країнах, що розвиваються, понад 95 мільйонів людей страждають від депресії та не отримують жодного лікування.

Кожна четверта людина на якомусь етапі життя стикається з психічними проблемами. Психічні розлади є причиною великої кількості випадків смерті та інвалідності, зазначають у ВООЗ.

Більше 75% людей з психічними, неврологічними і викликаними токсикоманією розладами, включаючи майже 95 мільйонів - з депресією і більше 25 мільйонів - з епілепсію живуть в країнах, що розвиваються. Автори доповіді наголошують, що ці люди не отримують ніякого лікування.

У країнах, що розвиваються люди з психічними розладами входять до кількості найбільш уразливих і ізольованих груп населення.

Експерти ВООЗ представили нові рекомендації щодо спрощення діагностики і методів лікування психічних, неврологічних і викликаних токсикоманією розладів.

Передбачається, що всі ці поради і рекомендації будуть використовуватися медичними працівниками, які не є фахівцями в галузі психічного здоров'я.

Це означає, що, керуючись новими рекомендаціями, в тих випадках, коли в селищі чи селі немає невропатолога, допомога нужденним в лікуванні зможе надати медперсонал загальної кваліфікації.

Керівництво ВООЗ з новими рекомендаціями було представлено напередодні Всесвітнього дня психічного здоров'я, який відзначався 10 жовтня.

Читайте також:

Українці впадають у депресію

Американці знайшли панацею від стресу

Вчені з'ясували, чому люди з депресією бачать світ в сірих тонах

Депресія спричинює старечий маразм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: