У Японії отруїлося майже 1000 школярів

Учні та вчителі дев’яти японських шкіл отруїлись у шкільній їдальні. Експерти підозрюють, що причиною могла стати бактерія сальмонела.

Близько тисячі учнів дев'яти шкіл на північному японському острові Хоккайдо отримали харчове отруєння. Симптоми виявлені також у 48 вчителів та інших працівників навчальних закладів, пише Бі-бі-сі.

13 школярів у місті Івамідзава госпіталізовані. Школи, в яких зафіксовано спалах, будуть залишатися закритими щонайменше до кінця тижня.

Діти поскаржилися на здоров'я минулого тижня, після того як їх нагодували обідом, що складався з місо-супу, салату та японської редьки з м'ясним фаршем. У загальній складності отруїлись 953 школяра, однак у жодного з них стан не оцінюється як критичний.

Спалах виявився настільки масштабним, тому що, як і в багатьох інших японських містах, в Івамідзаве діє система централізованого постачання шкіл харчуванням. Три таких харчоблоки зараз закриті.

Подібні інциденти траплялися в японських школах і раніше. Після декількох з них всі школи зобов'язані зберігати зразки всіх страв, що подавалися, протягом останніх семи днів.

Зараз представники влади перевіряють ці зразки. Експерти підозрюють, що причиною могла стати бактерія сальмонела.

Читайте також:

Всі українці отруєнні діоксином

У Китаї діти отруїлися відходами виробництва батарейок

Близько півтисячі китайців отруїлися на весіллі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: