У Єгипті не знайшли слідів родини Каддафі

Сили безпеки Єгипту спростували інформацію про те, що РОдина Каддафі перетнула єгипетський кордон і знаходиться на території країни.

У керівництві сил безпеки Єгипту у вівторок, 27 вересня, категорично спростували інформацію, що з’явилася в алжирських ЗМІ про переїзд членів родини Муаммара Каддафі з Алжиру до Каїра.

Як повідомили єгипетські ЗМІ із посиланням на джерело у відомстві, жоден з родичів Каддафі не перетинав єгипетський кордон з моменту початку в Лівії збройного протистояння влади і народу.

За даними місцевих ЗМІ, прикордонній службі Єгипту дані суворі вказівки про перевірку в'їзних віз у всіх громадян Лівії, що в'їжджають на єгипетську територію через сухопутні, повітряні або морські кордони. Про будь-який підозрілий випадок прикордонна служба зобов'язана повідомити МВС країни.

Відзначимо, напередодні в одній х єгипських газет була опублікована інформація про те, що вісім членів родини лідера лівійської Джамагірії Муаммара Каддафі перебралися до Єгипту.

За інформацією видання, родичі Каддафі полетіли зі столиці Алжиру в Каїр ще 24 вересня ввечері регулярним рейсом компанії Egyptair. Імовірно, в числі осіб, що залишили Алжир, була дочка Каддафі Аїша.

Нагадаємо, дружина Муаммара Каддафі і троє його дітей (дочка Аїша, сини Мухаммед і Ганнібал) у супроводі своїх родин в'їхали в Алжир через кордон з Лівією 29 серпня цього року.

Влада Алжиру, як було заявлено офіційно, прийняла втікачів з міркувань гуманності. Також повідомлялося, Аїша на лівійсько-алжирському кордоні народила дочку Сафію.

В Алжирі сім'я Каддафі спочатку перебувала в одному з міст на півдні. Потім, для забезпечення безпеки, родичі лівійського вождя були перевезені до столиці.

Їм заборонили вільно пересуватися містом, робити будь-які публічні заяви. Проте, якийсь час назад Аїша все ж виступила з відкритою критикою на адресу повстанців.

Нагадаємо, на початку вересня повідомлялося, що влада Нігеру надала притулок синові лідера лівійської Джамагірії Муаммара Каддафі Сааді.

Тим часом місце перебування самого полковника залишається невідомим. Раніше Перехідна Національна рада Лівії після захоплення Тріполі запропонувала нагороду в 1,7 мільйона доларів за Каддафі, живого чи мертвого.

9 вересня Інтерпол виписав "червоне повідомлення" на розшук поваленого лівійського лідера, а також його сина Сейфа аль-Іслама і колишнього директора військової розвідки Лівії Абдулли аль-Сенуссі.

Читайте також:

Алжир відмовив Каддафі у наданні притулку

Дочка Каддафі запевнила, що її батько живий і продовжує боротися

У Муаммара Каддафі народилася онука

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: