Українську групу Ot Vinta не пустили до Польщі через підтримку УПА

Їх дев'ять годин тримали на кордоні і погрожували анулювати візи.

Українську рокабілі-групу Ot Vinta не впустили на виступ до Польщі через підтримку УПА: місцеві ультрас погрожували спалити сцену у Перемишлі, де місцева українська діаспора збиралася провести свято Купала.

Про це повідомив у Facebook вокаліст колективу та відомий художник Юрій Журавель.

За його словами, мер Перемишля відреагував на погрози ультрас й переконливо рекомендував організаторам фестивалю не запрошувати гурт Ot Vinta. "Мовляв, сил місцевої поліції не вистачить, щоб гарантувати безпеку учасників фестивалю і не варто провокувати поляків присутністю упівських піарників. Свято Купала було скасовано", - зазначив співак у дописі.

Однак Спільнота Солідарності з Україною вирішила запросити Ot Vinta у Варшаву на одну з головних сцен міста. Учасники колективу вирушили в дорогу, маючи на руках офіційний лист від Люблінського Консулату. Проте на польському кордоні після зняття відбитків пальців і перевірки документів артистів відвели до "приміщення з тісним кабінетиком, де вже було чоловік 7 і протягом 9 годин викликали по одному і заповнювали бланки".

Згодом нам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати нас через кордон. Крім того з'явилася загроза депортації і анулювання 5 річних шенгенських віз". - додав Журавель.

Таким чином, Ot Vinta так і не вдалося потрапити до Польщі, група повернулася до України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: