Учені розрахували тривалість подорожі до центру Землі

Подорож до центру Землі триватиме 1,8 року.

У США фізики Томас Конкеннон і Джерардо Джордано з Королівського коледжу в Пенсільванії удосконалили розрахунки часу подорожі людини крізь тунель до центру Землі. Про це повідомляє Lenta.ru.

Так, вони дійшли висновків, що подорож до центру Землі триватиме 1,8 року. Розрахунки вчених враховують декілька чинників. По-перше, оцінки вчених проведені в рамках попередньої еталонної моделі Землі, у якій враховується зміна гравітаційного потенціалу через різну щільність на різній глибині планети.

По-друге, вважається, що тунель буде заповнений атмосферним повітрям, тому потрібно ураховувати його силу опору (з ростом глибини тиск газів буде зростати і перешкоджати руху). По-третє, учені пропонують дістатися центру землі на літаку Airbus A380.

Нагадаємо, раніше вчені підтвердили участь темної енергії у розширенні Всесвіту. Космологи з Університету Кейс Вестерн Резерв в США і Катанійского університету в Італії створили точну модель еволюції Всесвіту за допомогою суперкомп'ютера. Нова симуляція підтвердила, що розширення космосу з прискоренням під дією темної енергії не є похибкою старих моделей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: