Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Азербайджані війська розігнали мітинг проти безробіття сльозогінним газом

Протестувальники спробували перекрити автодорогу Губа — Баку.

В Азербайджані в місті Губа внутрішні війська застосували для розгону масової акції протесту проти зростання цін і безробіття сльозогінний газ і брандспойти.

Мешканці міста зібралися в центрі.

До демонстрантів вийшов голова районної адміністрації, пообіцявши вислухати їх вимоги і допомогти у вирішенні проблем. Але протестувальники все одно спробували перекрити автодорогу Губа — Баку.

Внутрішні війська і поліція почала розганяти присутніх сльозогінним газом і водою з брандспойтів. МВС і Генпрокуратура Азербайджану звинуватили учасників несанкціонованих акцій протесту в ряді районів країни у спробах дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в країні. Нагадаємо, що невдоволення населення викликають проблеми в економіці країни.

У 2015 році відбулася різка девальвація національної валюти Азербайжана — маната, що призвело до підвищення цін на продукти харчування.

Нагадаємо, що дешева нафта і знецінений манат сіють паніку та відчай в Азербайджані. На тлі валютної кризи місцева влада розпорядилася закрити обмінні пункти. 

Біля банків вишикувалися велелюдні черги з охочих встигнути обміняти хиткий манат на стабільний долар.

Напередодні у північному місті Сіазань правоохоронці силою розігнали акцію протесту проти здорожчання харчів. Поліція застосувала сльозогінний газ та гумові кулі. Кілька людей зазнали поранень, більше півсотні учасників акції затримані.

Днями повідомлялося, що в Азербайджані посилили правила обміну валюти. Охочим обміняти гроші доведеться носити із собою документи.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції