В Іспанії машиніста "поїзда смерті" відпустили під заставу
Суму застави не уточнюють, її оголосили на закритому засіданні суду.
Іспанського машиніста відпустили / © olex-kurinniy.livejournal.com
Машиніста поїзда, в результаті аварії якого загинули 79 людей, відпустили під заставу. Засідання суду проходило в закритому режимі і її суму не оголошують, але відомо, що 52-річного Франсиско Хосе Гарсона Амо відпустили, передає Sky News.
28 липня відбулося засідання суду в справі аварії поїзда. Раніше повідомлялося, що машиніст відмовився свідчити.
Нагадаємо, що в неділю, 28 липня, в лікарні померла жінка, яка отримала серйозні травми під час катастрофи поїзда в іспанській Галісії. Таким чином, кількість жертв цієї страшної залізничної катастрофи зросла до 79 осіб.