В Німеччині побудують театр, що "витає в повітрі"

Новий футуристичний проект розробили американські театрали.

У німецькому місті Ізерлон мають намір реконструювати театр Parktheater завдяки ультрасучасному продовженню у вигляді футуристичної структури. Ідея проекту належить американській архітектурної студії B + U Architecture. Його автори планують побудувати нову споруду з північної сторони лаконічного і прямолінійного будівлі Parktheater так, щоб був створено новий візуальний орієнтир, який буде відкриватися погляду зі сторони центру міста.

Щоб існуючу будівлю не було заблоковано стінами нової будівлі, були розроблені об'ємні багаторівневі фойє зі скляними фасадами. Цим досягаються гранично ефективні візуально-просторові зв'язку, а також забезпечується прекрасний вид на навколишній міський ландшафт і Parktheater. Зв'язок старого і нового буде продовжена на рівні землі через лобі, яке об'єднує входи в обидва будинки.

Напівпрозоре будівлю в денні години відкриває відвідувачам панорамні види, а коли настає темрява, висвітлює простір навколо. Розташування сцени всередині футуристичної структури розраховано таким чином, щоб створювався ефект польоту в просторі вестибюля, який її оточує.

Читайте також:

У Львові пройшов вуличний карнавал "Золотий лев"

Остап Ступка потайки від батька поступив у театральний

Ступка отримав Героя України

Богдан Ступка у програмі tkachenko.ua: "На сцені у мене тиск 240 на 140"

Богдан Ступка визнаний росіянами кращим актором року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: