В Росії стартує президентська кампанія

Дата публікації
Перегляди
1127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Росії стартує президентська кампанія

Першою свого кандидата в президенти висуне Єдина Росія / Фото: vesti.kz

Російська газета опублікувала постанову Ради Федерації, яка визначила напередодні дату виборів - вони відбудуться 4 березня 2012 року.

Першою свого кандидата в президенти висуне Єдина Росія - на з'їзді, який відбудеться в найближчу неділю. Лідери КПРФ і ЛДПР будуть офіційно висунуті в середині грудня. Передвиборний з'їзд Справедливої ​​Росії призначений на 10 грудня.

У партії Яблуко не відкинули, що висунуто кандидатом в президенти засновника партії Григорія Явлінського. Лідер незареєстрованої партії Інша Росія Едуард Лімонов, який давно заявляв про свої президентські амбіції, почав переговори про відмову від французького громадянства: за законом, президент Росії не може бути громадянином будь-якої ще країни.

Нинішня президентська кампанія - остання, що збігається за часом з парламентською. Після збільшення терміну повноважень Думи (з 4 до 5 років) і президента (з 4 до 6 років), відповідні вибори будуть відбуватися в різні роки.

Нагадаємо, у вересні на з'їзді Єдиної Росії Дмитро Медведєв запропонував Путіну балотуватися в президенти в 2012 році, заявивши, що сам піде працювати в уряд. Нинішній глава Кремля пояснив своє рішення не балотуватися на другий термін тим, що Путін - найавторитетніший політик країни, і його рейтинг "трохи вищий".

Раніше про намір брати участь у президентських виборах заявили лідер КПРФ Геннадій Зюганов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, один з лідерів несистемної опозиції Едуард Лімонов.

Читайте також:

Спалення портрета Путіна в Росії оцінили в 25 доларів

Визначено дату виборів президента Росії

Кондоліза Райс назвала Путіна на виборах посміховиськом

Наступна публікація