Шопінг в чорну п'ятницю закінчився бійками і арештами

Дата публікації
Перегляди
2317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шопінг в чорну п'ятницю закінчився бійками і арештами

Шопінг в чорну п'ятницю: госпіталізовано 24 покупців

Щонайменше 24 людини госпіталізовані і кілька заарештовані в США в результаті інцидентів і бійок в супермаркетах з нагоди дня торгових знижок.

Про це повідомляють американські ЗМІ. Поліція Толедо, в передмісті Орегона, тричі приїжджала на виклики до місцевого супермаркету Walmart через бійки, що виникали між покупцями, які не поділили або товар, або чергу. Достовірно встановлено, що одна з бійок розгорілася через махрові рушники за ціною 1 долар 88 центів, повідомляє газета Blade.

Торгові мережі США в нинішню п'ятницю відчинили двері раніше звичайного - більшість вже опівночі, а деякі навіть о 10 годині вечора четверга. У Фрутпорте, штат Мічиган, госпіталізована дівчина, збита з ніг і затоптана натовпом в супермаркеті Walmart, повідомила газета Muskegon Chronicle. На цю мережу дешевих товарів припадає рекордна кількість інцидентів.

У Каліфорнії поліції довелося застосувати сльозогінний газ, щоб стримати натовп, який кинувся в торговий зал. А в Лос-Анджелесі до перцевого розпилювача вдалася покупниця - вона обприскала ним своїх конкурентів, щоб першою добігти до прилавка відділу електроніки.

Читайте також:

На розпродажі в США покупців потруїли газом

На США чекає "чорна п'ятниця"

Шоппінг збуджує жінок так само, як перегляд порнографії

Десятки людей постраждали у Сполучених Штатах у гонитві за знижками

Десятки людей постраждали у Сполучених Штатах у гонитві за знижками
Наступна публікація