Віце-президент США образив свій народ, бо лаявся "як Путін"

Джо Байден грубо і авторитарно розмовляв в ефірі про скорочення стратегічних наступальних озброєнь. Американці образились.

У США обурені поведінкою віце-президента Джо Байдена, який у прагненні прискорити ратифікацію сенатом нового договору з Росією про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО) раптом перейняв авторитарний "путінський стиль".

В інтерв'ю телеканалу MSNBC Байден роздратовано радить сенаторам-республіканцям, що виступають проти ратифікації до різдвяних канікул, "забратися з дороги". "Навіть для не дуже-то дипломатичного віце-президента це було занадто", - заявив відомий вашингтонський аналітик і політичний коментатор Найл Гардінер.

На його думку, подібний випад проти демократично обраних представників американського народу можна розцінити не інакше як "крайню неповагу до політичної опозиції у вільному суспільстві". Це прозвучало особливо зухвало на тлі перемоги республіканців на листопадових проміжних виборах у Конгрес та зростаючого невдоволення політичним курсом президента Барака Обами, підкреслює коментатор.

"Це удар по демократії в Америці, коли правляча еліта запевняє у своїй безкарності і починає вести себе відповідним чином. Але врешті-решт, це вам не Москва, пане віце-президент, а столиця вільного світу, де опозиція заслуговує поваги і гідного поводження" , - укладає Гардінер.

На відео журналістка задає питання: "Що ви можете сказати Джону Кайлу та іншим республіканцям, котрі вважають, що намагання будь-що-будь "продавити"

до кінця року договір СНО є неповагою до свята Різдва?"

Віце-президент карбує: "Забирайтеся з дороги! На карту поставлено дуже багато чого, що відноситься до національної безпеки Америки. І не кажіть мені про Різдво. Я все розумію, я сам багато років був сенатором, і ми йшли на різдвяні канікули. Але до Різдва ще 10 днів. Я не збираюся зривати різдвяний шопінг, але мова про справу національного значення, про національну безпеку. Дійте! Дійте!"

Зазначимо, російський прем'єр Володимир Путін у своєму недавньому інтерв'ю знаменитому телеведучому CNN Ларрі Кінгу (він тільки-тільки завершив свою кар'єру) фактично пригрозив США новою гонкою озброєнь, якщо не буде ратифікований договір по СНО.

За його словами, США вчинять "вкрай безглуздо", якщо проігнорують свої ж інтереси, не ратифікувавши договір по СНО. Але якщо вони так вчинять, Росії "доведеться якось реагувати" і, серед іншого, розгортати нові ракетно-ядерні засоби. "Це не наш вибір. Ми цього не хочемо, - сказав Путін. - Але це не в нашій владі. Ми просто говоримо, що це те, що станеться, якщо ми не погодимося на загальне зусилля в цій області".

Читайте також:

 Байден нецензурно привітав Обаму з підписанням закону

Байден порадив Саакашвілі "слухатися маму"

Байден: Слабка Росія схилиться перед США

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: