Віце-президента Абхазії поранили з гранатомета

Скоєно замах на віце-президента Абхазії Олександра Анкваба. Чиновник вижив дивом, з пораненням руки та ноги його госпіталізовано.

В Абхазії скоєно замах на віце-президента невизнаної республіки Олександра Анкваба. У ніч на четвер його будинок в Гудаутському районі обстріляли з гранатомета.

Анкваб вижив дивом, снаряд випущений з гранатомета, влетів прямо у вікно кімнати, де він спав. Він отримав поранення осколками в руку і ногу, його госпіталізували. Пізніше президент Абхазії Сергій Багапш повідомив, що життю чиновника нічого не загрожує.

На місці працює оперативно-слідча група МВС, яка з'ясовує обставини інциденту.

Багапш впевнений, що на Анкваб було скоєно замах, щоб розхитати ситуацію в республіці. Місцеві силовики вказують на грузинський слід, а в пресі вже з'явилися версії про те, що Олександр Анкваб постраждав через черговий переділ власності.

Анкваб був міністром внутрішніх справ ще в 90-х, до Багапша, потім зайнявся бізнесом у Москві, повернувся і став претендувати на посаду глави держави, а після зблизився з президентом Багапшем. Тоді, на думку аналітиків, Анкваб нажив ворогів серед колишніх міністрів. Крім того, в Абхазії розпочався новий кримінальний переділ ринку туристичних послуг і нерухомості, в якому так чи інакше може брати участь і владна верхівка.

Чинний замах на Олександра Анкваба став уже четвертим. Прокуратура Абхазії порушила кримінальну справу.

Читайте також:

США: російські комплекси С-300 в Абхазії вже два роки

Мєдвєдєв відвідав Абхазію в річницю конфлікту з Грузією

Грузія попросила українців не їздити до Абхазії та Південної Осетії

Президент Абхазії заборонив даїшникам зупиняти російські машини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: