Перейти до змісту
ВООЗ: світові дуже пощастило, що свинячий грип не мутував

ВООЗ: світові дуже пощастило, що свинячий грип не мутував

Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що людству дуже пощастило цього року: вірус А/H1N1 не мутував у більш небезпечний різновид.

Світові дуже пощастило, що вірус грипу А/H1N1 не мутував.

Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Маргарет Чен, підбиваючи підсумки боротьби міжнародного співтовариства з поширенням "свинячого грипу".

З квітня 2009 року в усьому світі зафіксовано понад 17,7 тисячі випадків зараження вірусом А/H1N1 з летальним результатом, інфіковані були виявлені в 213 країнах.

"Нам просто пощастило, що вірус не мутував і не прийняв більш смертоносну форму", - сказала Чен, відкриваючи 63-ю Генасамблею ВООЗ у Женеві.

Разом з тим, вона відзначила гарну роботу держав, які виконували свої зобов'язання і залучали необхідні кошти для боротьби з вірусом.

Нагадаємо, що напочатку року у Страсбурзі провели публічні слухання, організовані Соціальним комітетом Парламентської Асамблеї Ради Європи через маніпуляції зі свинячим грипом. Тоді навіть пропонувалося розслідувати діяльність фармацевтичних компаній, які підозрюються в маніпуляціях із цим захворюванням заради збільшення власного прибутку.

Читайте також:

В Уганді зафіксовано спалах віспи, яка вважалася знищеною у 70-ті роки

Біля кордону України зафіксовано спалах пташиного грипу

МОЗ залишив Івано-Франківськ без гуманітарних ліків проти грипу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин