Заарештовано екс-главу видавничого дому News International

У Лондоні затримано головного редактора вже закритого скандального таблоїда News of the World Ребеку Брукс у зв'язку зі справою про незаконне прослуховування.

Британська поліція затримала колишнього головного редактора вже закритого скандального таблоїда News of the World, екс-главу видавничого дому News International Ребеку Брукс.

Як стало відомо журналістам Sky News, 43-річна Брукс стала десятою затриманою у справі про незаконне прослуховування телефонів, в якому звинувачують News of the World.

Утім, офіційно поліція поки що підтверджує лише затримання 43-річної жінки, однак не розкриває її імені.

Брукс працювала в News of the World, який належить американському медіамагнату Руперту Мердоку, з 1989 року. У 2000-му вона стала головним редактором видання.

У 2003 році Брукс очолила ще один таблоїд News International - The Sun, а в 2009-му стала керівником News International.

Раніше цього тижня News International розіслав повідомлення про те, що Брукс звільняється з News International.

Раніше Руперт Мердок був змушений закрити саму газету News of The World, що існувала 168 років, проте це не допомогло нейтралізувати скандал.

ФБР відкрило справу про можливе прослуховування журналістами Мердока телефонів жертв і родичів постраждалих в теракті 11 вересня 2001 року.

Крім того, як стало відомо, у 2002 році журналісти News of the World прослуховували голосові повідомлення в телефоні 13-річної Міллі Даулер, яка була викрадена і вбита. Нещодавно було оголошено, що кореспонденти витирали деякі повідомлення, щоб звільнити пам'ять телефону

Також передбачається, що таблоїд організував прослуховування телефонів жертв лондонських терактів 2005 року.

Серед десяти осіб, затриманих раніше в рамках справи про прослуховування - колишній відповідальний редактор та заступник головного редактора News of the World Нейл Уоліс, колишній головний редактор (2003-2007) Енді Коулсон і колишній кореспондент Клайв Гудман.

Читайте також:

У Британії з'явиться клон скандального таблоїду Руперта Мердока

ФБР підозрює таблоїди Мердока у прослуховуванні жертв терактів 11 вересня

Найпопулярніший таблоїд Британії закрився зі скандалом

Медіамагнат Руперт Мердок заплатив за мовчання жертвам папарацці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: