Заборону на бої з биками в Каталонії знято

Відповідне рішення прийняв Конституційний суд Іспанії.

Конституційний суд Іспанії анулював заборону на проведення кориди в автономному співтоваристві Каталонія.

Про це повідомляє "Інтерфакс", посилаючись на сайт Конституційного суду Іспанії.

Наголошується, що постанову про заборону боїв з биками каталонський парламент прийняв 2010 року. У своєму рішенні він спирався на регіональні норми про проведення масових заходів та закони про захист тварин.

Однак у Мадриді вважають, що це питання виходить за рамки компетенції місцевої влади. У підсумку кориду відновили в правах, оскільки, за іспанськими законами, вона є частиною культурної спадщини країни.

Це вже не вперше Конституційний суд Іспанії анулює рішення каталонського парламенту. 2013 року останній прийняв декларацію про суверенітет регіону, яка дозволяла Каталонії провести референдум з питання про відділення від Іспанії. Проте офіційний Мадрид її заморозив.

Референдум все ж був проведений 2014 року в форматі опитування. 81% опитаних висловилися за відділення від Іспанії. Офіційного визнання ці результати не отримали.

Нагадаємо, на початку жовтня 2016-го парламент Каталонії підтримав плани провести у вересні наступного року референдум про те, чи варто залишатися частиною Іспанії.

11 вересня понад півмільйона осіб вийшли на демонстрацію в Барселоні на підтримку каталонських націоналістів з вимогою незалежності від Іспанії. За даними поліції, у марші в Барселоні взяли участь 540 тисяч чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: