Збитий в Ірані безпілотник виконував секретну місію ЦРУ

Дата публікації
Перегляди
1943
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Збитий в Ірані безпілотник виконував секретну місію ЦРУ

Безпілотник RQ-170 Sentinel США застосовують в найбільш засекречених операціях

Пентагон боїться, що іранські військові тепер зможуть отримати дані про секретні американські технології.

США визнали, що збитий в Ірані безпілотник належав ЦРУ і виконував там "секретну місію", повідомив американський телеканал NBC з посиланням на офіційних осіб Пентагону.

Тепер у військовому відомстві стурбовані, що іранці можуть отримати дані про секретні технології безпілотника, зокрема камери спостереження, різні датчики і безпосередньо технологію "невидимості".

"Я думаю, що ми завжди турбуємося, коли втрачаємо літак, пілотований або непілотований, особливо в тому місці, куди ми не можемо добратися", - заявив представник Пентагону Джон Кірбі.

За даним джерел, апарат RQ-170 Sentinel, який потрапив до рук іранських військових, вийшов з-під контролю та полетів вглиб країни. Коли паливо скінчилося, безпілотник впав в гористій місцевості.

Раніше іранські ЗМІ повідомляли, що безпілотник був збитий військовослужбовцями Ірану, проте в США цю інформацію не підтвердили.

Відомо також, що апарат дістався іранським військовим з мінімальними пошкодженнями.

RQ-170 Sentinel – безпілотник, створений із застосуванням технології невидимості "Стелс" (спеціальне покриття корпусу). США застосовують його в найбільш засекречених і небезпечних операціях.

Читайте також:

ЗМІ побачили за вибухом в Тегерані початок війни XXI століття

Іран почав полювання на безпілотники США

США постачають на Схід сучасну зброю і створюють антиіранську коаліцію

В Ірані заарештовано 12 агентів ЦРУ

Наступна публікація