Жванецький не оцінив гумору Мєдвєдєва

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв нагородив відомого сатирика Михайла Жванецького орденом.

Відомий російський письменник-сатирик Михайло Жванецький з жалем зазначив, що не зміг оцінити почуття гумору президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Своїми враженнями від спілкування з главою Кремля Жванецький поділився з журналістами після того, як Мєдвєдєв нагородив його орденом "За заслуги перед Батьківщиною" четвертого ступеня.

Відповідаючи на питання, чи встиг він оцінити почуття гумору президента, Жванецький сказав, що йому для цього не вистачило часу: "Я не міг чіплятися до нього з проханням продовжити наш контакт, поки не виявиться це почуття гумору".

"Я-то себе вже зарекомендував - а він молодший, а часу було мало... Важко, коли людину роздирають то туди, то сюди", - додав сатирик.

Жванецький зазначив, що для того, щоб визначити почуття гумору у людини, "можна навіть мовчати". "Чесне слово, ось мовчання більше визначає почуття гумору, ніж розмова, - сказав він. - От так ось помовчиш і думаєш: ось з цим я б заговорив".

"Не розібрався" Жванецький і з кремлівським шампанським. Він зізнався, що погано знається на цьому напої. "Я, не можна сказати, що до цього пив шампанське. Ну, я пив мускатне, з хамсою іноді, іноді з тульським пряником, а іноді і бички в томаті були", - розповів артист.

Церемонія вручення нагород відбулася в Кремлі 20 травня. Окрім Жванецького, ордени отримали й інші громадські діячі, представники науки і мистецтва.

Звертаючись до нагороджених, президент Росії зазначив, що всі вони "професіонали високого класу, які роками своєї роботи довели і свій високий професійний стиль і змогли добитися блискучих життєвих і кар'єрних успіхів".

Читайте також:

"Переворот у Росії": Мєдвєдєв жорстко розкритикував Путіна

В російському місті до приїзду Мєдвєдєва заасфальтували каналізаційні люки

Блог Мєдвєдєва б'є рекорди: більше 20 тисяч користувачів

В Одесі з’явиться вулиця Жванецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: